Obwieszczenie Dyrektora Zarządu Zlewni we Włocławku z dnia 26.08.2026 r. znak: WK.ZUZ.4214.1.11.2026.WS o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o legalizacji urządzeń wodnych - przebudowy na rurociąg rowu melioracyjnego zlokalizowanego na działkach nr 188/25 i 188/26 obręb ew. Cyprianka
Metryczka
-
Wytworzono:26-08-2026przez: Dyrektor Zarządu Zlewni we Włocławku
-
Wprowadzono przez:Emilia Ziemniewicz
-
Udostępniono:01-09-2026, 14:34
-
Zmodyfikowano:01-09-2026, 14:39przez: Emilia Ziemniewicz
-
Osoba odpowiedzialna:Dyrektor Zarządu Zlewni we Włocławku
-
Podmiot udostępniający:PGW Wody Polskie Dyrektor Zarządu Zlewni we WłocławkuOdwiedzin: 3
Trwa ładowanie, proszę czekać
-
modyfikacja strony:01-09-2026 14:39:29przez: Emilia Ziemniewicz
-
modyfikacja strony:01-09-2026 14:39:22przez: Emilia Ziemniewicz
-
modyfikacja strony:01-09-2026 14:35:18przez: Emilia Ziemniewicz
-
modyfikacja strony:01-09-2026 14:35:11przez: Emilia Ziemniewicz
-
modyfikacja strony:01-09-2026 14:34:47przez: Emilia Ziemniewicz