Obwieszczenie Wójta Gminy Fabianki znak: RFZ.6220.5.2026 z dnia 04.09.2026 r. o wszczęciu postępowania o wydanie decyzji środowiskowej na uruchomienie biostabilizatora K-16 na działce nr ew. 76/1, obręb ew. Wilczeniec Fabiański
Obwieszczenie z dnia 04.09.2026 skan (PDF | 719,24KB)
Obwieszczenie z dnia 04.09.2026 treść (PDF | 112,93KB)
Metryczka
-
Wytworzono:04-09-2026przez: Monika Amenda
-
Wprowadzono przez:Emilia Ziemniewicz
-
Udostępniono:04-09-2026, 11:29
-
Zmodyfikowano:04-09-2026, 11:31przez: Emilia Ziemniewicz
-
Osoba odpowiedzialna:Monika Amenda
-
Podmiot udostępniający:Urząd Gminy FabiankiOdwiedzin: 5
Trwa ładowanie, proszę czekać
-
modyfikacja strony:04-09-2026 11:31:21przez: Emilia Ziemniewicz
-
modyfikacja strony:04-09-2026 11:31:15przez: Emilia Ziemniewicz
-
modyfikacja strony:04-09-2026 11:30:35przez: Emilia Ziemniewicz
-
modyfikacja strony:04-09-2026 11:30:07przez: Emilia Ziemniewicz
-
modyfikacja strony:04-09-2026 11:29:17przez: Emilia Ziemniewicz